Styrelsen

Naturskyddsföreningen Norrköpings styrelse består av personer som har valts av årsstämman. Vill du komma i kontakt med någon av personerna i styrelsen finner du telefonnummer och individuella e-postadresser nedan.

Ordförande Vice ordförande
Stefan Arrelid
072- 728 20 75
stefan.arrelid@telia.com
Cecilia Ambjörn
070-978 44 88
cecilia.ambjorn@gmail.com
Sekreterare Kassör
Christer Widlund
070-588 63 88
christer.widlund@telia.com
Gunnar Ruberg
073-150 86 11
gunnarruberg@gmail.com
Ledamot Ledamot
Anders Wennerblad
0731-50 03 68
anders.wennerblad@telia.com
Agnes Ekman Söderholm
0702-19 54 33
a.ekman.soderholm@gmail.com
Ledamot Suppleant
Elin Sjökvist
elin.sjokvist@me.com
Janni Servin
janniservin@hotmail.com
Suppleant Suppleant
Gustav Knutsson
073- 845 55 54
gustav@knutsson.name
Annika Stahlberg
annika272@hotmail.com
Revisor Revisor
Robert Höglund
011-31 13 56
roho@tele2.se
Nils Pettersson
070-234 34 63
nisse.pet@hotmail.com
Revisorsuppleant Revisorsuppleant
Sonja Larsson-McCann
070-328 82 64
sonja.larsson-mccann@comhem.se
Lars-Axel Johansson
011-18 78 34, 073-058 40 69
lxj@telia.com
Valberedning sammankallande Valberedning
Lotta Lanne
011-16 21 33, 070-315 62 39
lotta@lanne.se
Agneta Kornebrant
011-12 41 22
agneta.kornebrant@norrkoping.se
Ingemar Hillerström
070-216 23 12
ingemar.hillerstrom@naturskyddsforeningen.se

 


Övriga kontakter

Postmottagare Webbplatsansvarig
Stefan Arrelid
Fjärdingstad, Hestadback
610 29 Vikbolandet
072-7282075
stefan.arrelid@telia.com
Agnes Ekman Söderholm
norrkoping@naturskyddsforeningen.se