Styrelsen

Naturskyddsföreningen Norrköpings styrelse består av personer som har valts av årsstämman. Vill du komma i kontakt med någon av personerna i styrelsen finner du telefonnummer och individuella e-postadresser nedan. För att kontakta hela styrelsen kan du fylla i formuläret längst ner på sidan.

Ordförande Vice ordförande
Stefan Arrelid
072- 728 20 75
stefan.arrelid@telia.com
Cecilia Ambjörn
070-978 44 88
cecilia.ambjorn@gmail.com
Sekreterare Kassör
Christer Widlund
070-588 63 88
christer.widlund@telia.com
Gunnar Ruberg
073-150 86 11
gunnarruberg@gmail.com
Ledamot Ledamot
Maja Kling Ek

majaklingek@gmail.com 

Anders Wennerblad
0731-500 368
anders.wennerblad@telia.com
Ledamot Suppleant
 Lena Wikman Källberg

kallberg@telia.com

Janni Servin

janniservin@hotmail.com

Suppleant Suppleant
Gustav Knutsson
073- 845 55 54
gustav@knutsson.name
Agnes Ekman Söderholm
070-219 54 33
a.ekman.soderholm@gmail.com
Revisor Revisor
Robert Höglund
011-31 13 56
roho@tele2.se
Nils Pettersson
070-234 34 63
Revisorsuppleant Valberedning
Krister Hagsten
011-646 22, 070 318 05 24
Ingemar Hillerström
011-16 23 15, 070-216 23 12
ingemar.hillerstrom@naturskyddsforeningen.se
Valberedning sammankallande  Valberedning
Lotta Lanne

lotta@lanne.se

Agneta Kornebrandt
011-12 41 22
agneta.kornebrandt@norrkoping.se

Övriga kontakter

Postmottagare Webbplatsansvarig
Stefan Arrelid
Fjärdingstad, Hestadback
610 29 Vikbolandet
072-7282075
stefan.arrelid@telia.com
Agnes Ekman Söderholm
norrkoping@naturskyddsforeningen.se

Kontakta hela styrelsen

Fyll i formuläret nedan och tryck på ”Skicka”.