Styrelsen

Naturskyddsföreningen Norrköpings styrelse består av personer som har valts av årsstämman. Vill du komma i kontakt med någon av personerna i styrelsen finner du telefonnummer och individuella e-postadresser nedan. För att kontakta hela styrelsen kan du fylla i formuläret längst ner på sidan.

Ordförande Vice ordförande
Stefan Arrelid
072- 728 20 75
stefan.arrelid@telia.com
Cecilia Ambjörn
070-978 44 88
cecilia.ambjorn@gmail.com
Sekreterare Kassör
Christer Widlund
070-588 63 88
christer.widlund@telia.com
Gunnar Ruberg
073-150 86 11
gunnarruberg@gmail.com
Ledamot Ledamot
Maja Kling Ek
majaklingek@gmail.com
Anders Wennerblad
0731-500 368
anders.wennerblad@telia.com
Ledamot Suppleant
Lena Wikman Källberg
kallberg@telia.com
Janni Servin
janniservin@hotmail.com
Suppleant Suppleant
Gustav Knutsson
073- 845 55 54
gustav@knutsson.name
Agnes Ekman Söderholm
070-219 54 33
a.ekman.soderholm@gmail.com
Revisor Revisor
Robert Höglund
011-31 13 56
roho@tele2.se
Nils Pettersson
070-234 34 63
nisse.pet@hotmail.com
Revisorsuppleant Revisorsuppleant
Sonja Larsson Mc Cann
070-328 82 64
sonja.larsson-mccann@bredband.net
Lars-Axel Johansson
011-18 78 34, 073-058 40 69
lxj@telia.com
Valberedning sammankallande Valberedning
Lotta Lanne
011-16 21 33, 070-315 62 39
lotta@lanne.se
Agneta Kornebrandt
011-12 41 22
agneta.kornebrandt@norrkoping.se
Ingemar Hillerström
070-216 23 12
ingemar.hillerstrom@naturskyddsforeningen.se

 


Övriga kontakter

Postmottagare Webbplatsansvarig
Stefan Arrelid
Fjärdingstad, Hestadback
610 29 Vikbolandet
072-7282075
stefan.arrelid@telia.com
Agnes Ekman Söderholm
norrkoping@naturskyddsforeningen.se

Kontakta hela styrelsen

Fyll i formuläret nedan och tryck på ”Skicka”.